MŠ Velký Osek
Mateřská škola
Velký Osek

Informace pro rodiče Březen

Důležité


 

Vážení rodiče,

rok se s rokem sešel a bohužel musím konstatovat, že situace kolem nemoci Covid-19 opět není dobrá! MŠ byly uzavřeny, a proto Vás oslovuji přes webové stránky.

 

Zde je přehled nejdůležitějších informací ze školky.

Zanedlouho půjdou děti k zápisu do školy. Jistě s námi budete souhlasit, že je potřeba věnovat dětem potřebnou pozornost při přípravě na vstup do školy. Pro rodiče dětí, kteří uvažují o odkladu školní docházky (OŠD) a ještě by se chtěli ujistit s paní učitelkou, neváhejte jim zavolat, popř. je kontaktovat přes školkový e-mail či mou osobu (tel. 775 725 705)!

Na webových stránkách naší školky Vám budeme průběžně nabízet pár tipů, jak v přirozeném domácím prostředí rozvíjet předpoklady, schopnosti a dovednosti dětí.

Pro předškolní děti platí povinnost distanční výuky (to znamená i vypracování a odevzdání pracovních listů), pro ostatní děti (a hlavně rodiče) jsou tyto úkoly pouze inspirativní a určené jako tipy pro práci s dětmi. Pro ty, kdo budou mít splněno a rádi by ještě něco navíc :-) … můžete použít i distanční vzdělávání z roku 2020, které je taktéž na webu!

Distanční vzdělávání najdete na webu v sekci PRO RODIČE (na horní liště), potom v levém sloupci DISTANČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ 2021. Pro ty, kteří nemají možnost tisku pracovních listů, vyzvedávejte si je, prosím, přímo v MŠ každý den od 8.00 do 10.00 v prostorách MŠ! Vypracované a podepsané úkoly odevzdáte třídnímu učitelkám při návratu dětí do MŠ!

Co se týká ošetřovného na děti zaměstnaných rodičů, je situace trošku jiná, než v uplynulém roce. Formulář na ošetřovné je ke stažení na stránkách ČSSZ a bude se vyplňovat ke konci měsíce.

Při jakýchkoli nejasnostech, dotazech i připomínkách mě neváhejte kontaktovat na tel. 775 725 705.

Mějte, prosím, na paměti, že Covid děti zvládají celkem dobře, ale poscovidový syndrom je velké nebezpečí! Proto se snažte tomuto onemocnění předcházet! Buďte velice obezřetní, protože děti bývají v této nemoci bezpříznakoví!! U dospělých to už tak bezpříznakové a bezproblémové nebývá!! Buďte ohleduplní i k nim.

 

Přeji všem pevné zdraví!!!

za kolektiv MŠ Blanka Šindelářová


 


 

Datum vložení: 9. 3. 2021 12:40
Datum poslední aktualizace: 9. 3. 2021 12:43
Autor: Správce Šindelářová

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Svátek

Svátek má Julius

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den letectví a kosmonautiky

Zítra má svátek Aleš

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Aktuální počasí

Počasí dnes:

12. 4. 2021

zatazenosdestem

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, během dne od západu od 400m srážky sněhové. Denní teploty 6 až 10°C, na západě kolem 3°C, na JV a V zpočátku 15 až 19°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Obec Velký Osek

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 47
TÝDEN: 47
CELKEM: 41280

„Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce…“ Robert Fulghum