Informace pro rodiče II.

Aktuální informace ze školky

Mateřská škola Velký Osek, okres Kolín

Z důvodu ochrany a prevence nebezpečí z rozšíření onemocnění COVID-19, v souvislosti s nepříznivým vývojem epidemiologické situace prodlužujeme uzavření Mateřské školy Velký Osek, okres Kolín, a to až do odvolání!

Děkujeme za pochopení

Mgr. Pavel Drahovzal, starosta                                           Blanka Šindelářová, ředitelka MŠ

Vážení rodiče,

v návaznosti na vydané mimořádné opatření o „Uzavření MŠ“ bych Vás chtěla informovat o možnosti čerpání ošetřovného na Vaše dítě.

Se svými případnými dotazy ohledně provozu MŠ mě neváhejte kontaktovat na tel. 775 725 705.

Uvědomujeme si, že uzavření mateřské školy přináší řadu komplikací, proto bychom Vám tuto situaci rádi usnadnili :-)!

V sekci "Pro rodiče" a "Proti nudě :-)" budete nacházet nápady pro dlouhé chvíle i pro trošku učení :-)!!

Přeji krásné dny plné lásky a pohody.

Blanka a spol :-)

Datum vložení: 25. 3. 2020 21:04